Besök eller kontakta oss

Vill du besöka oss är du välkommen till butiken i Zervahuset som är öppen för både företag och privatpersoner.

Besöksadress:

Koppargränd 4
541 66 Skövde

Butik – öppettider:

Måndag - torsdag: 07.00-17.00
Fredagar: 07.00-16.00

PLS Centrallager – öppettider:

Vårt centrallager hittar du på Norra Ryds industriområde i Skövde.
Måndag - torsdag: 06.30-16.00
Fredagar: 06.30-15.00

Försäljning

Anton Tiberg

Anton Tiberg
Säljare

anton.tiberg@zerva.se
0703-42 15 31

Thomas Wennberg

Thomas Wennberg
Säljare

thomas.wennberg@zerva.se
0709-34 89 83

Håkan Persson

Håkan Persson
Säljare, Livsmedel

hakan.persson@zerva.se
0709-34 89 84

Jan Karlgren

Jan Karlgren
Platschef

jan.karlgren@zerva.se
0730-22 22 06

Lars-Birger Johansson

Lars-Birger Johansson
Säljare

lars-birger.johansson@zerva.se
0709-34 89 85

Peter Andersson

Peter Andersson
Säljare

peter.andersson@zerva.se
0733-72 69 96

Marie Johansson

Marie Johansson
Säljare, Kommuner

marie.johansson@zerva.se
0709-34 89 82

Försäljning maskiner

Håkan Wahlström

Håkan Wahlström
Försäljningsansvarig, Maskin & Service

hakan.wahlstrom@zerva.se
0706-66 37 80

Ledning & administration

Marcus Dyberg

Marcus Dyberg
VD

marcus.dyberg@zerva.se
0709-34 89 90

Erik Persson

Erik Persson
Miljö

erik.persson@zerva.se
0500-38 20 82

Maria Hagbohm

Maria Hagbohm
Kundsupport & Kundreskontra

maria.hagbohm@zerva.se
0500-46 88 50

Anna Larsson
Kundsupport & Kundreskontra

anna.larsson@zerva.se
0500-46 89 53

Lager & distribution

Peter Palmé

Peter Palmé
Lager & Logistikansvarig

0500-46 88 67

Mikael Bergström

Mikael Bergström

Philip Simonsson

Markus Andersson