Besök eller kontakta oss

Vill du besöka oss är du välkommen till butiken i Zervahuset som är öppen för både företag och privatpersoner.

Öppettider — Butiken

Måndag – fredag: 07.00 – 16.00

Adress:

Zerva
Koppargränd 4
541 66 Skövde

Öppettider — PLS Centrallager

Vårt centrallager hittar du på Norra Ryds industriområde i Skövde.
Måndag – torsdag: 07.00 – 16.00
Fredagar: 07.00 – 15.00


Försäljning

Anton Tiberg

Anton Tiberg
Säljare

anton.tiberg@zerva.se
0703-42 15 31

Thomas Wennberg

Thomas Wennberg
Säljare

thomas.wennberg@zerva.se
0709-34 89 83

Jan Karlgren

Jan Karlgren
Platschef

jan.karlgren@zerva.se
0730-22 22 06

Peter Andersson

Peter Andersson
Säljare

peter.andersson@zerva.se
0733-72 69 96

Carl Gustavsson
Säljare

carl.gustavsson@zerva.se
0763-21 73 41

Hanna Eliasson
Utbildningsansvarig säljare Städ

hanna.eliasson@zerva.se
0733-95 40 44

Ida Dyberg
Innesäljare, Butik, Kundtjänst

ida.dyberg@zerva.se
0500-46 88 50

Försäljning maskiner

Philip Josefsson
Försäljning, hyra & leasing på samtliga områden

philip.josefsson@zerva.se
0705-66 59 22

Ledning & administration

Blommor

Marcus Dyberg
VD

marcus.dyberg@zerva.se
0709-34 89 90

Arne Holmberg
Miljö

arne.holmberg@pls.nu
0500-38 20 82

Maria Hagbohm

Maria Hagbohm
Kundsupport & Kundreskontra

maria.hagbohm@zerva.se
0500-46 88 50

Anna Larsson

Anna Larsson
Kundsupport & Kundreskontra

anna.larsson@zerva.se
0500-46 89 53

Föräldraledig

Lager & distribution

Sommarblommor

Peter Palmé
Lager & Logistikansvarig

0500-46 88 67

Jul2018

Mikael Bergström

Philip Simonsson

Markus Andersson